6 Ogólnopolska Konferencja Sekcji Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – Poznań 2016

9. Nowa Edycja Kalendarza Cieszyła Się Dużym Zainteresowaniem1

W dniach od 18 do 19 listopada 2016 roku w Poznaniu odbyła się 6 Ogólnopolska Konferencja Sekcji Krążenia Płucnego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w której uczestniczyli przedstawiciele naszego Stowarzyszenia.
Program 6 Konferencji obejmował aktualne tematy związane z problematyką krążenia płucnego. Prezentowano najnowsze osiągnięcia oraz dyskutowano o nowych możliwościach leczenia chorych w ramach programów NFZ.
Doniosłym i miłym wydarzeniem było uhonorowanie tytułem Rycerza Prawego Serca prof. dr hab. n. med. Lecha Polońskiego ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
Stoisko edukacyjne naszego Stowarzyszenia cieszyło się dużym zainteresowaniem: oprócz słodyczy w barwach „stowarzyszeniowych” mieliśmy do zaoferowania między innymi materiały prasowe i ulotki dokumentujące naszą działalność, najnowszą edycję kalendarza informacyjno-edukacyjnego na rok 2017. Dodatkowo na dużym monitorze prezentowaliśmy zdjęcia z różnych akcji i przedsięwzięć Stowarzyszenia.
W czasie spotkań przy naszym stoisku mieliśmy okazję porozmawiać o dotychczasowej działalności, a także o kolejnych pomysłach i projektach.
Zdjęcia: Grzegorz Morze