Za nami mecz o puchar Stowarzyszenia

Zdjecie Z Meczu 1

Kolejny mecz o Puchar Stowarzyszenia Osób z Nadciśnieniem Płucnym i Ich Przyjaciół już za nami. W dniu 21 października 2021r. przeciwko sobie zagrały drużyny: Czerwonych, której kapitanem był prof. Jarosław Kasprzak oraz Granatowych, której dowodził prof. Marcin Kurzyna. Marta Mrozek, wiceprezes stowarzyszenia przywitała wszystkich obecnych. Zawodnikom życzyła powodzenia, a kibiców poprosiła o gorący doping obu drużynom.
Od początku meczu drużyny dokładały wszelkich starań, aby umieścić piłkę w bramce przeciwnika. Nic więc dziwnego, że odnotowano drobne kontuzje, które jednak nie zniechęciły graczy do dalszej gry . Druga połowa zakończyła się wynikiem 6:6. Do wyłonienia zdobywcy Pucharu niezbędne były więc rzuty karne. Ostatecznie Puchar naszego Stowarzyszenia zdobyła drużyna Granatowych, która w rzutach karnych pokonała Czerwonych 4:3.
Na koniec meczu nasza wiceprezes wręczyła zwycięzcom należny puchar, a wszystkim kibicom drobne upominki. Mimo niesprzyjającej pogody, atmosfera na sali była bardzo gorąca. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się spotkać ponownie.